Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дизайнерські люмінесцентні лампи

Vendor 6
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Дизайнерські флуоресцентні лампи для дому та офісу


Дизайнерські флуоресцентні лампи - це елегантні та сучасні енергозберігаючі лампи, які можуть відповідним чином доповнити інтер’єр сучасно обладнаної квартири чи будинку. З точки зору функціональності дизайнерські люмінесцентні лампи повинні застосовуватися там, де потрібне яскраве і інтенсивне світло, щоб охопити простір більшої ширини. Стильні люмінесцентні лампи належать до тих типів світильників, які можуть значно заощадити електроенергію, а їх перевага - довгий термін служби.


Стильні люмінесцентні лампи також широко використовуються у офісах та на промислових підприємствах. Лампа являє собою скляну трубку, по кінцям якої припаяні контактні електроди. Всередині шар люмінофора з допомогою якого споживана енергія перетворюється в світловий потік. Дизайнерські люмінесцентні лампи мають дуже тривалий термін служби, приблизно 10000 годин, уявіть собі скільки електроенергії ви зможете зекономити за цей період часу. Рекомендуємо використовувати цей тип ламп при температурі від +15 до +25, при низькій температурі вони можуть просто не ввімкнутися.


Дизайнерські люмінесцентні лампи ідеально підходять для довготривалого користування у офісах, школах, лікарнях чи різного роду підприємствах. Радимо придбати стильні люмінесцентні лампи, адже їх світло дійсно приближене до природнього, тому вам бути приємніше находитися у приміщення і ваші очі будуть менше втомлюватися ніж від звичайних ламп розжарювання. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете дизайнерські флуоресцентні лампи за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i