Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Підвісні люмінесцентні лампи

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Люмінесцентні лампи у підвісному виконанні


Над кухонним столом не повинна бути тільки люстра. Сучасний варіант - люмінесцентна лампа у підвісному виконанні. Ви можете вибрати з різних кольорів та форм. На сьогоднішній день також мають великий попит світлодіодні підвісні люмінесцентні лампи, які знайдуть застосування переважно в офісах. Вони споживають невелику кількість енергії та водночас дуже потужні. Якщо у вас опущені стелі вдома, вам більше підходять поверхневі люмінесцентні лампи, які ви також можете придбати у нас за вигідною ціною.


Люмінесцентні лампи на підвісках використовуються там де потрібно створити оптимальний рівень освітлення та економне споживання електроенергії, де необхідно освітлювати велику площу приміщення на протязі тривалого часу. Наприклад, люмінесцентні лампи підвісні чудово підходять для освітлення шкіл та лікарень. Завдяки підвісним люмінесцентним лампам на стелю власникам офісів і торгово-розважальних центрів вдається створити комфортне освітлення для співробітників та відвідувачів.


Підвісні люмінесцентні лампи мають свої для особливості для використання:


  • Люмінесценті лампи підвісні слід застосовувати там, де не встановлені автоматичні вимикачі, які реагують на рух людини. Тому що велика частота включень/виключень приведе до більш швидкого скорочення терміну служби люмінесцентної лампи.
  • Напруга повинна завжди бути стабільною, щоб термін служби люмінесцентних ламп на підвісках був максимально довгим.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i