Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Ліхтарі

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Ліхтарики на голову - світлодіодні ліхтарі


Ліхтарі являють собою різновид освітлювального обладнання для індивідуального застосування, які відрізняються невеликими розмірами, що дозволяє його носити з собою. Ліхтарики прийшли на зміну старим гасовим і масляним лампам. Вони видають потужне спрямоване світіння, необхідне для забезпечення гарної видимості на далекі відстані. Ліхтарики акумуляторні використовуються в різних сферах життя: в домашніх умовах для пошуку потрібних речей в засіках комори до туристичних походів до лісу.


Однією із різновидів виробів є світлодіодні ліхтарі. Це найвдаліший варіант для використання в побуті. Вони споживають мало електроенергії і відрізняються високим ККД. LED ліхтарі не нагріваються навіть після тривалої експлуатації, тому доторкнувшись до захисного скла опіку не буде. Корпус таких пристроїв виготовляється з алюмінію, пластмаси або полімеру. Зовнішня частина конструкції лед ліхтариків оброблена антиковзаючим покриттям, яке відмінно витримується удари і не схильне до подряпин.


Акумуляторні світлодіодні ліхтарі ефективно розсіюють світло, вони портативні і зручні для щоденного носіння, не займають багато місця. Також зручними і продуктивними є налобні ліхтарики. Вони мають високу дальність освітлення - до 30 метрів, тому використовуються туристами, медиками, будівельниками та ін. Ліхтар на голову дуже комфортний у використанні, так як дозволяє звільнити користувачеві руки для своєї діяльності. Ліхтарики на голову мають відмінну дальність освітлення, дозволяють працювати в місцях з низькою освітленістю і важкою прохідністю.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i