Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дитячі ліхтарики

Vendor 1
  • Лідер продажу
У нас немає товарів для цієї комбінації фільтрів.
Будь ласка, змініть фільтр або спробуйте пошук.

Опис категорії

Світлодіодні дитячі ліхтарики


Дитячі ліхтарики мають такий же принцип дії, як і дорослі моделі, але мають головною відмінність - зовнішній вигляд. Такі вироби виготовляються в красивому і оригінальному корпусі. Дитячі ліхтарі продаються у вигляді казкових персонажів, мультяшних героїв, звірят або просто в стандартному, але яскравому корпусі. Різновидом таких виробів є led дитячі ліхтарі. Вони не споживають багато електроенергії, відрізняються тривалим терміном світіння, відмінно освітлюють дорогу або місце для гри.


LED дитячі ліхтарики виробляються в міцному, стійкому до ударів корпусі. Для виготовлення застосовується міцний алюміній, безпечна пластмаса або полімер. Світлодіодні дитячі ліхтарики безпечні для використання дітьми, адже їх корпус і захисне скло не нагріваються. Завдяки цьому отримати опік неможливо. Світлодіодні дитячі ліхтарі можна брати з собою для щоденних ігор на дитячий майданчиках, вони допоможуть урізноманітнити гри, дитині буде приємно мати ліхтарик як у тата або мами.


LED дитячі ліхтарі виготовляються з анатомічної ручкою і мають антиковзаюче покриття у вигляді насічок, а також можуть оснащуватися ременями для носіння на руці або плечі. Ще одним різновидом освітлювальних приладів вважаються світлодіодні дитячі проектори. М'яке світлове випромінювання в поєднанні з проекцією красивого зображення на стіні дозволяє підкреслити атмосферу затишку. Світлодіодні дитячі проектори можуть мати музичний супровід. Вони призначені для освітлення дитячої кімнати, перевага в нічний час доби.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i