Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дитячі ліхтарики

Vendor 5

Опис категорії

Світлодіодні дитячі ліхтарики


Дитячі ліхтарики мають такий же принцип дії, як і дорослі моделі, але мають головною відмінність - зовнішній вигляд. Такі вироби виготовляються в красивому і оригінальному корпусі. Дитячі ліхтарі продаються у вигляді казкових персонажів, мультяшних героїв, звірят або просто в стандартному, але яскравому корпусі. Різновидом таких виробів є led дитячі ліхтарі. Вони не споживають багато електроенергії, відрізняються тривалим терміном світіння, відмінно освітлюють дорогу або місце для гри.


LED дитячі ліхтарики виробляються в міцному, стійкому до ударів корпусі. Для виготовлення застосовується міцний алюміній, безпечна пластмаса або полімер. Світлодіодні дитячі ліхтарики безпечні для використання дітьми, адже їх корпус і захисне скло не нагріваються. Завдяки цьому отримати опік неможливо. Світлодіодні дитячі ліхтарі можна брати з собою для щоденних ігор на дитячий майданчиках, вони допоможуть урізноманітнити гри, дитині буде приємно мати ліхтарик як у тата або мами.


LED дитячі ліхтарі виготовляються з анатомічної ручкою і мають антиковзаюче покриття у вигляді насічок, а також можуть оснащуватися ременями для носіння на руці або плечі. Ще одним різновидом освітлювальних приладів вважаються світлодіодні дитячі проектори. М'яке світлове випромінювання в поєднанні з проекцією красивого зображення на стіні дозволяє підкреслити атмосферу затишку. Світлодіодні дитячі проектори можуть мати музичний супровід. Вони призначені для освітлення дитячої кімнати, перевага в нічний час доби.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.