Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні стрічки

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

LED стрічки Ledvance SMART+ з регулюванням яскравості


Виділити певні зони в інтер’єрі, оформити декоративну нішу, стелю, стіни чи сходи можливо за допомогою світлодіодної стрічки Ledvance SMART+. У конструкцію діодної стрічки Ledvance SMART+ входять світлодіоди з кристалів трьох базових кольорів, світіння яких управляється контролером. Завдяки LED стрічки Ledvance SMART+ кожен діод може світитися своїм кольором або спільно з іншими кольорами.


Світлодіодні стрічки Ledvance SMART+ з регулюванням яскравості мають багато переваг серед різних видів світлодіодного освітлення завдяки своїм властивостям. Діодні стрічки Ledvance SMART+ з регулюванням яскравості дуже легко встановлюються самостійно, не потрібно викликати професіональних майстерів для монтажу LED стрічки Ledvance SMART+ з регулюванням яскравості. Ви можете використовувати вуличні світлодіодні стрічки Ledvance SMART+ для різних цілей, для зовнішнього освітлення крамниць, рекламних щитів та інших речей.  • економні у використанні, не споживають багато електроенергії;
  • стійкість до перегріву, можуть світити хоч цілий день та ніч;
  • можуть служити довго та мають тривалу гарантію;
  • незвичайні, можна створити саме те світло, яке вам сподобається.


Вуличні LED стрічки Ledvance SMART+ бувають різними за ціною, це залежить від захисту від вологи, чим кращий захист, тим вища ціна. Зовнішні LED стрічки Ledvance SMART+ з захистом IP20 призначені для сухих приміщень, де немає води. Якщо ви хочете встановити світлодіодні стрічки Ledvance SMART+ в сад чи в басейн, вам потрібно вибирати стрічки із захистом IP65.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i