Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Лампочки

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Інтелектуальні лампочки Ledvance SMART+


Лампочки Ledvance SMART+ зроблять ваше життя комфортнішим. Вам більше не потрібно вмикати чи вимикати світло фізично, доторкаючись до вимикача. Використовуючи розумні лампочки Ledvance SMART+ ви можете змінювати колір лампи та регулювати яскравість. Що найцікавіше, ви можете завантажити додаток на смартфон і керувати віддалено розумними лампами Ledvance SMART+ у вашій квартирі чи домі. Неважливо чи ви маєте смартфон на андроїді чи айосі, додаток діє практично для всіх смартфонів окрім тих, які використовують операційну систему Віндоус.


Інтелектуальна лампочка Ledvance SMART+ має встановлені кольорові світлодіоди і бездротовий датчик, яким можна керувати дистанційно. Можна створити свою систему освітлення з розумних ламп Ledvance SMART+. Ви можете освітити всю площу вашого будинку і керувати зі смартфону перебуваючи в любій точці світу де є інтернет. Якщо ж ви хочете керувати смарт лампочками Ledvance SMART+ за допомогою пульта управління, то відстань між пультом та лампочками не повинна бути більшою ніж 30 метрів.


Інтелектуальні лампи Ledvance SMART+ володіють усіма перевагами світлодіодних лампочок. Вони споживають в середньому 9 Ватт в годину, а термін служби дуже тривалий – до 15 000 годин. Вам не доведеться замінювати розумні лампочки Ledvance SMART+ наступні декілька років, все залежить від того, як часто ви будете використовувати лампи Ledvance SMART+. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є багатий вибір лампочок Ledvance SMART+ за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i