Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Кабелі та аксесуари

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Аксесуари для освітлення - кабелі, тримачі, підвіси


Аксесуари для освітлення підійдуть для зручного обладнання освітлювальної системи в приміщенні і створення власних творчих моделей освітлення. Маючи під рукою такі елементи можна легко розширити діапазон функціонування основних освітлювальних приладів. Наприклад, кабелі для освітлення дозволяють підключити відразу декілька електричних приладів. Вони відмінно підійдуть для тих місць, які віддалені від розеток. Кабелі відрізняються довжиною і перетином. Кабелі живлення забезпечать пристрої електроенергією. З одного боку розташований спеціальний роз'єм для підключення до пристроїв, а з іншого - до мережі.


Підвіс кабеля живлення можна використовувати для комфортної організації робочого місця. Він звільнить більше місця під електроприлади на робочому місці і в самому приміщенні. У каталозі представлений підвіс для люстри в лаконічному дизайні і універсальних кольорах, який підійде для приміщень в світлих і темних відтінках. Також в асортименті інтернет-магазину є тримач для люстри. Він зроблений в різноманітних кольорах. Передбачена можливість регулювання висоты.


Важливу роль в організації освітлення грає кріплення для світильника. Він дає можливість встановити освітлювальні прилади за бажаним напрямом потоку світла. Не варто забувати про інші види аксесуарів: патронах, тримачі лампочок, вимикачі, які можуть знадобитися при облаштуванні житла. Декоративним елементом для люстры є запасний плафон. З його допомогою можна замінити вже пошкоджені плафони або створити нове дизайнерське рішення для люстри.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i