Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Патрони та цоколі

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Патрони для ламп та цоколі


Для чого взагалі потрібні патрони для ламп? Їх завдання полягає в підключенні цоколя до електрокабелю. Патрон для люстр відповідає за фіксацію лампочки в підвісному світильнику. Щоб виготовити сучасні патрони для світильників потрібні якісні матеріали, здатні витримувати різні умови експлуатації. Патрони бувають з різноманітних матеріалів: з полімерів, металу або кераміки.


В нашому асортименті є багато патронів та цоколів від відомих світових виробників. Цоколі лампочок та патрони можуть використовуватися для створення унікальних дизайнерських композицій. Під час покупки світильника або люстри зверніть увагу на те, що у кожного перехідника для цоколів є певні експлуатаційні параметри. Використання цоколів ламп, потужність яких вище заявленої, може привести до деформації плафона і поломки патрону.


Що таке взагалі цоколь? Цоколі лампочок - це частина лампи освітлення призначена для її кріплення в патроні і підведення до лампи електричного струму. Раніше, при необхідності замінити лампочку, для її покупки в магазині досить було знати лише потужність необхідної лампи, то тепер, у зв'язку з величезною кількістю різних видів ламп освітлення у вас обов'язково запитають, з яким цоколем вам потрібна лампочка. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є багатий вибір патронів, цоколів та цокольних перехідників.

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i