Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Аксесуари

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Аксесуари Immax NEO - розумні розетки, сирени та пульти керування


Потрібні аксесуари для розумного освітлення Immax NEO, наприклад вдома ви не можете знайти пульт дистанційного керування Immax NEO? Або ви хочете зробити безпечне освітлення, щоб керувати аксесуарами для інтелектуального освітлення Immax NEO? Все це можливо, завдяки цій категорії – аксесуари Immax NEO. Тут ви зможете знайти такі прилади як датчики руху Immax NEO, розумні розетки Immax NEO, розумні брелки та інші аксесуари.


Завдяки технології ZigBee, пристрою підключення Immax NEO Bridge, розумним світильникам та чудовим ідеям від цього виробника ви зможете створити сучасний, розумний та безпечний будинок за допомогою аксесуарів для смарт освітлення Immax NEO. Наприклад, дуже актуальні при використанні такого типу освітлення – розумні розетки Immax NEO та розумні сирени Immax NEO. За допомогою розетки ви можете керувати розеткою віддалено за допомогою пульта дистанційного управління Immax NEO або додатку у вашому смартфоні. Погодьтесь це дуже зручно, що наприклад не треба вставати кожний раз при потребі.


Радимо завжди при встановленні розумного освітлення, не забувати також про аксесуари для смарт освітлення Immax NEO, які точно знадобляться вам у домогосподарстві. Наприклад, датчик руху Immax NEO можна встановити не тільки всередині будинку, але й назовні. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете аксесуари для розумного освітлення Immax NEO за доступною ціною. Слідкуйте за нашими акціями і купуйте аксесуари Immax NEO вигідніше!

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.