Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Енергозберігаючі лампочки E14

Vendor 7
  • Лідер продажу

Опис категорії

Енергозберігаючі лампи Е14 у формі колби, свічки та спіралі


Енергозберігаючі лампи Е14 вигідні своєю низькою вартістю покупки і роками перевіреною якістю. Ви також знайдете фірмові енергозберігаючі лампочки E14, від відомих світових брендів як енергозберігаючі лампочки Philips Е14. Ви також можете вибрати форму без будь-яких проблем - чи шукаєте ви спіральні енергозберігаючі лампочки Е14, енергозберігаючі лампочки Е14 у формі свічки або популярної енергозберігаючої лампочки Е14 у формі колби.


Енергозберігаючі лампочки з цоколем Е14 зазвичай використовують в побуті: в коридорі, спальні або у вітальні, де часто вмикають світло. Їх гвинтовий цоколь призначений для більшості люстр, тому не треба перейматися, енергозберігаючі лампи з цоколем Е14 підійдуть до вашого світильника. Світлодіодні енергозберігаючі лампочки з цоколем Е14 можуть працювати приблизно п’ять років і споживають вдвічі менше електроенергії порівняно зі звичайними лампами розжарювання.


Потужності LED енергозберігаючих ламп Е14 абсолютно достатньо для використання вдома, становить від 3 до 6Вт, що відповідає лампі розжарювання в 20-45 Вт. Такої яскравості недостатньо для основного освітлення приміщення, але для додаткового освітлення в кімнатах буде в самий раз. У світлодіодних енергозберігаючих лампочках з цоколем Е14 різна температура світіння. Значення 3000К відповідає теплому жовтому світлу, як в звичних лампах розжарювання, а 4200К – біле світло, підходить більше для робочої зони.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i