Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Орієнтаційні світильники

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Орієнтаційні світильники - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Навігаційні світильники для освітлення сходів


Вже давно сходи перестали бути тільки способом підняття на верхній поверх квартири чи будинку. Сучасні квартири мають стильні сході, які можна вважати витвором мистецтва. Важливо, встановити підсвітку сходів. Такі сходи, крім прямого призначення виконують декоративну роль у вашій квартирі. Сходові світильники додають елегантності, стилю, а також забезпечують безпеку, вам вже не потрібно підійматись або спускатися в темрява. На сьогоднішній день, люстри та підвісні світильники становляться все менш популярними, їх замінюють точкове освітлення та підсвічування сходів. Точечні світильники для сходів додають затишок і комфорт вашій квартирі.


Орієнтаційні світильники використовуються для освітлення темних кутів і приміщень, де безпосереднє освітлення не потрібне або не може використовуватися. Такі світильники мають ще одну назву – навігаційні світильники. Вони застосовуються для непрямого освітлення сходів, коридорів та кімнат. Світильники для підсвітки сходів не засліплюють і відрізняються низьким споживанням.


Світильники для сходів часто є бажаним функціональним і водночас атмосферним освітленням, придатним там, де необхідно мати високоякісні світильники для освітлення сходів, з мінімально можливим споживанням і в той же час з максимально тривалим терміном служби. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий вибір навігаційних світильників та світильників для підсвітки сходів. Ви точно знайдете орієнтаційний світильник, який вам сподобається.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.