Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Картинні світильники

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Картинні світильники - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Картинні світильники для підсвітки картин та фотографій


Бажаєте підкреслити улюблені картини чи фотографії? Саме обираєте  відповідне освітлення для картин? Погляньте на наші світильники для картин, і ви точно знайдете потрібний світильник, що гарно впишеться у ваш інтер’єр. Підсвітка для картин, світить насамперед у такий спосіб, щоб виокремити найсуттєвіше, що ви цінуєте у своїх картинах і фотографіях.


Підсвічування для картин не замінить люстра, яка є головний освітленням у кімнаті. Картини та фотографії повинні мати правильну підсвітку картин. LED підсвітка картин зберігає натуральність картини, робить її чіткішою. За допомогою картинних світильників можна детально розглянути картину навіть вночі. LED підсвітка картин має функції виокремлення дрібних деталей картини, створення унікального інтер’єру та розподіл простору кімнати. Тобто можна встановити точкове освітлення, підкресливши окремі частини картини й створити так незабутню атмосферу.


Картинна підсвітка (інша назва - бра для картин) робить внутрішню атмосферу квартири комфортнішою. Ще в асортименті є водонепроникна підсвітка картин, тож більше не варто лякатися вологи. Підсвітки картин у нашому інтернет-магазині мають різноманітний дизайн, популярні класичні й хай-тек моделі. Картинні світильники доступні на будь-який смак! Будемо раді допомогти придбати внутрішнє освітлення для ваших картин!

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.