Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дитяча кімната

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Для того, щоб у дитячій кімнаті була правильна атмосфера, потрібні не тільки барвисті меблі та іграшки, але чуття додасть дитячий світильник та дитяче нічне світло. Крім того, якщо на ньому є принцеса, Людина-Павук або Хелло Кітті, ваша дитина буде в захваті. Або у вас вдома є маленький спортсмен? Не біда, пропозиція також включає люстру у формі футбольного м’яча.

Загальновідомо, що для стелі найбільш підходить дитяча люстра, у випадку низької стелі більш практичним є поверхневий стельовий світильник або точковий світильник. На нічний столик, пізніше на робочий стіл, тоді ми рекомендуємо дитячу лампу. Вибираючи її, переконайтесь, що лампа досить стійка, щоб дитина не могла поранитися.

Дитяче освітлення, звичайно, змінюється з віком дитини. В нашій пропозиції є люстри і світильники як для самих маленьких, так і для підлітків. Ми віримо, що яке б дитяче світло ви не вибрали, на обличчі вашої дитини завжди буде сяяти посмішка. Найголовніше, щоб дитина почувалась добре в кімнаті, і саме тут вона відчувала безпеку будинку.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.