Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дитяча кімната

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Обирайте дитячий нічник на стіну або дитячий світильник-проєктор


Для того, щоб у дитячій кімнаті була правильна атмосфера, потрібні не тільки барвисті меблі та іграшки, але й відповідний дитячий світильник. Адже якщо на дитячому нічнику буде зображена принцеса, Людина-павук або Hello Kitty, дітям це неодмінно сподобається. У вас вдома хлопчик? Не біда, у нашій пропозиції  також наявні дитячі люстри у формі футбольного м’яча.


Загальновідомо, що для стелі підходять дитячі світильники, а для настінного освітлення найкраще підійде нічник дитячий. Якщо у вас низькі стелі більш практичним буде пристельовий дитячий світильник-проєктор чи точковий світильник. На нічний столик, згодом і на робочий стіл, ми рекомендуємо дитячу лампу. Вибираючи її, переконайтесь, що лампа досить стійка, щоб дитина не могла поранитися.


Дитяче освітлення, звичайно, змінюється з віком дитини. У нашій пропозиції є люстри для дитячої кімнати та дитячий нічник-проєктор як для наших найменших, так і для підлітків. Для немовлят ми рекомендуємо дитячий нічник силіконовий, що захистить вас і дитину від поранень та легкий у встановленні. Нічник дитячий на батарейках можна повісити де забажаєте, оскільки  він не потребує підключення до розетки. Придбайте дитячий настінний нічник та потіште себе разом з вашою дитиною!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i