Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Орієнтаційні світильники

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Орієнтаційні світильники - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Навігаційні світильники - орієнтаційне освітлення в дитячу


Плануючи інтер’єр в дитячу необхідно звернути увагу на освітлення, а саме на орієнтаційні світильники. Також, вибирайте навігаційні світильники без небезпечних матеріалів, через які дитина може поранитися, як скло, дзеркальні вставки та інші елементи. Після монтажу орієнтаційного світильника у дитячу, перевірте чи надійно закріплений орієнтаційний світильник в дитячу кімнату і чи немає проблем з увімкненням світильника. Ще освітлення в дитячій повинно бути безпечним для зору.


Орієнтаційні світильники для дитячої повинні мати такі кольори: 4000К – для загального освітлення, 4200К – для робочої зони, 2700К – для нічників та дитячих бра. Вибирайте цікаві орієнтаційні світильники для дитячої кімнати, для цього враховуйте вік та смак дитини, ви як батьки напевно знаєте, які саме світильники сподобаються вашій дитині. Орієнтаційне освітлення повинно бути у стилі інтер’єру дитячої кімнати, не треба робити так, щоб світильники дуже відрізнялися від основного інтер’єру.


Колірна гамма та дизайн залежать від віку і статі дитини. Для немовлят можна придбати орієнтаційні світильники у вигляді героїв мультфільмів, казок та різних звірят. Для школярів можна придбати навігаційні світильники, які вони самі забажають. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете широкий вибір орієнтаційних світильників у дитячу на будь-який смак і за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i