Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Сходи та коридор

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Сучасні світильники для сходів і коридору


У вас вже є готові сходи і ви думаєте над тим, як їх освітлити? Звичайно ж не варто недооцінювати освітлення сходів, адже на сходах, звичайно ж, потрібно все як слід розгледіти. Якщо ви хочете заощадити якомога більше енергії, світлодіодна підсвітка сходів - дуже підходящий вибір. Ми пропонуємо сучасні світильники для сходів, які рівномірно висвітлюють весь простір. Світильники для освітлення сходів можна придбати різної довжини, і ви можете змінити їх колір та інтенсивність за допомогою пульта дистанційного керування.


Ви також можете вибрати сходові світильники від Skoff. Перевагами цих світильників для підсвітки сходів є низьке енергоспоживання, проста установка та невеликі розміри. Можна вибрати колір світла, яким буде мати світильник сходовий. Сходовий світильник Skoff може світитися у двох напрямках: основний напрямок вниз і відбиття в сторону. Підсвітка на сходи дозволяє домогтися більшої візуальної об’ємності й привабливості ступенів.


Для освітлення коридору деякі люди намагаються використовувати люстру. Не треба це робити із-за стандартної висоти стель. Можна використовувати люстру, якщо маєте стелю більше ніж 2,7 метра. При виборі освітлення в коридорі необхідно аналізувати кут розльоту променів та наявність відбивачів. Рекомендуємо купувати світильники для коридору, плафони яких мають форму конуса, що злегка розширюється, без зайвих відбивачів. У нашому магазині ви знайдете різноманітні світильники для коридору і сходового освітлення по вигідним цінам.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i