Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Гараж та підвал

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення та світильники для гаража та підвалу


В гаражі зазвичай повністю відсутнє природне світло. Деякі гаражі можуть мати невеликі вікна, але їх світла недостатньо для освітлення гаража. Тому для нормального функціонування, повинно бути штучне освітлення в гаражі.


Якщо ви вирішили провести хороше освітлення в гараж, то напевно ви хочете дізнатися, які саме світильники в гараж вам підійдуть. Адже, від того які світильники для гаража ви виберете залежить комфорт вашого перебування в гаражі. Перше, це кількість світильників і як вони будуть розташовані. Все залежить від наступного:


• Площа гаража і висота


• Робоча площа


• Є природне освітлення чи відсутнє


• Що саме ви будете робити в гаражі


Ми радимо встановлювати основний найпотужніший світлодіодний світильник для гаража по центру, а додаткові менш яскраві по краях гаража. Якщо ж гараж великий за розмірами, тоді краще розмістити основне світло для гаража над вашою машиною або робочою зоною, додаткове освітлення для гаража – вздовж.


Також в нашому асортименті є світильники для підвалу. Освітлення для підвалу теж важливе, багато людей недооцінюють необхідність мати всюди хороше освітлення. Це ризиково, адже можна впасти або пошкодити собі що-небудь. Бажаємо вам вибрати хороші гаражні світильники, наш інтернет-магазин Svit-lamp.ua завжди допоможе!

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.