Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Офіс і робоче місце

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники для робочого місця і офісних приміщень


Люди проводять багато часу в офісах і робочих кабінетах, тому необхідно мати не тільки зручне крісло або стілець, але і якісне офісне світло. Як основне освітлення для офісу ми рекомендуємо люмінесцентну лампу або світлодіодний світильник. Якщо вам потрібне освітлення робочого місця для комп’ютера, підійдуть люмінесцентні лампи з параболічною решіткою, які запобігають відбиванню світла в моніторах.


Офісні світильники можуть налаштувати ваших співробітників на продуктивну роботу, або навпаки вбити бажання працювати із-за невірно підібраної лампи чи постійне мерехтіння світла. Освітлення офісних приміщень, світильники для робочого місця визначають респектабельність компанії. Світильник офісний потрібен для нормальної порції освітлення кожного робочого місця.


Є різні види світильників для офісу і світильників для робочого місця:


  • Накладні. Світильники встановлюються на натяжні покриття у вигляді панелей.
  • Вбудовані. Світильники врізаються в покриття і на поверхні залишається тільки декоративна частина.
  • Підвісні. Підвісне освітлення офісних приміщень в стилі модерн. Можна втілити в дійсність будь-якого дизайнерську задумку.
  • Поворотні. Світильники можна регулювати як вручну, так і автоматично. Обертаються навколо власної осі до 360 градусів.


Для тривалої роботи ваших співробітників рекомендуємо купити світильники на робоче місце. Оскільки офісне освітлення також може бути цікаво оформлено, настільні лампи доступні не тільки в класичному чорно-білому кольорі, але також в модному фіолетовому, червоному, зеленому або жовтому кольорах.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i