Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Зарядні пристрої

  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Зарядні пристрої для пальчикових акумуляторів


Зарядний пристрій АА (пальчикові батарейки) або ААА (міні-пальчикові батарейки) сьогодні є одним з поширених пристроїв кожного будинку в нашій країні і в світі. Пальчикові та міні-пальчикові батарейки сьогодні керують дрібною електронікою від годинників, метеостатів, до дитячих іграшок, до пультів дистанційного керування до телевізора. На сьогоднішній день зарядне для акумуляторів дуже важлива річ для блогерів та фотографів.


Ці творчі люди використовують фотоапарати та відеокамери багато годин на день, тому вони повинні мати декілька комплектів акумуляторів та зарядних пристроїв для акумуляторів, щоб вистачило енергії для створення контенту. Тому кожна людина, яка використовує таку спеціальну техніку, зазвичай має один або декілька зарядних пристроїв для акумуляторних батарей. Зарядний пристрій для батарейок або акумуляторів повинен належним чином заряджати акумулятори до повної ємності, ні більше, ні менше. Існує також універсальний зарядний пристрій для зарядки акумуляторів різної форми.


Існує ряд зарядних пристроїв для пальчикових батарейок. Вони відрізняються в основному швидкістю заряджання акумулятора (від 15 хвилин до 20 годин). На ринку також є зарядне для батарейок із функцією розпізнавання зарядженої батарейки. Це означає, що зарядне до акумулятора автоматично вимикають зарядку та переходять у режим обслуговування. Це зменшує струм після зарядки. Ми називаємо їх розумними зарядними пристроями.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i