Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світильники з датчиком

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Світильники з датчиком - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Світло з датчиком - автономний світильник з датчиком руху


Світильники з датчиком - це вже стандартне обладнання в ряді будинків, особливо популярні зовнішні світильники з датчиком. За допомогою сенсорного світла ви будете абсолютно безтурботні - він автоматично загоряється, коли ви прибуваєте, і автоматично згасає, коли ви виходите. Світильники з датчиком руху PIR допоможуть заощадити витрати на електроенергію. Світло з датчиком також може виявити, що уже стемніло і вмикається автоматично.


У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми пропонуємо не тільки зовнішнє освітлення з датчиком, але також освітлення з датчиком для стелі та сонячне світло з датчиком. Не витрачайте марно енергію, а світіть лише тоді, коли вам це дійсно потрібно, придбайте світло із датчиком руху або сутінковим датчиком. Останнім часом часто вуличне освітлення з датчиком руху використовується для так званого світлового захисту території. Якщо зловмисник намагається пробратися на територію, автономний світильник з датчиком руху відразу ж вмикається, що відлякує людини.


Тому вже давно прийнято суспільством, що сучасні світильники з датчиком руху часто встановлюються біля супермаркетів, магазинів, приватних будівель, а також гаражів. Якщо використовувати світло з датчиками руху для таких цілей, тоді найкраще направити їх в сторону виходу. У нашому інтернет-магазині часто діють знижки – ви зможете купити світильник з датчиком руху набагато дешевше, якщо будете уважно за нашими акціями на сайті.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i