Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Датчики руху

Vendor 3
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Датчики руху - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Датчики руху для освітлення дому чи промислових підприємств


При вході в будинок знайде своє застосування світлові датчики, точніше світло з датчиком руху. Датчик руху може загорятися в той момент, коли людина наближається. Через деякий час він знову автоматично гасне, тому при зовнішньому освітленні з датчиком руху ви значно заощадите. Датчик руху PIR - просто дуже корисна річ. У нас є широкий асортимент датчиків руху для освітлення вітальні, спальні, коридору та інших приміщень.


На сьогоднішній день на ринку є безліч PIR датчиків – як дротяні, так і бездротові, призначені для встановлення всередині приміщення. В інших категоріях ми також маємо в продажі датчики руху для зовнішнього освітлення (вуличні датчики). Щоб вам було простіше вибрати датчики руху, ми розповімо детальніше як вибрати ефективне світло з датчиком руху за доступною ціною.


Є наступні види датчиків руху:


  • Інфрачервоні;
  • Ультразвукові;
  • Радіохвильові.


В інфрачервоних моделях датчиків руху реакція відбувається від теплового випромінювання. Такі світлові датчики мають невисоку вартість, доступні для кожної людини, мають широкий кут захоплення, надійні та безпечні для використування. Їх часто застосовують в побуті для внутрішнього освітлення, для промислового освітлення, наприклад для охоронних систем. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете PIR датчики, які підійдуть саме вам, як за ціною, так і за якістю. У нас регулярно діють знижки, тому ви зможете купити датчик руху дешевше.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.