Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні стрічки 24В

Vendor 5
  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Діодні стрічки 24 Вольт для створення неповторного освітлення


В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви маєте змогу придбати діодну стрічку 24В за вигідною ціною. Порівняно зі стрічками 12В, світлодіодні стрічки 24В мають багато переваг, але ціна буде дорожча. Сила струму у світлодіодній стрічки 24V удвічі менша, ніж у стрічках 12В. Завдяки цьому, на мідних дорожках світлодіодної стрічки 24 вольт набагато зменшується падіння напруги. LED стрічки 24V широко застосовуються в зовнішніх рекламах, білбордах та для підсвічування інтер’єру дому чи квартири.


Також відзначимо, що встановлюючи LED стрічки 24 вольт ви заощаджуєте кошти на монтажі, використовуючи кабель з удвічі меншим перерізом. Важлива перевага LED стрічки 24В у порівнянні з 12-вольтовою стрічкою – це знижений в 2 рази струм. А це значить що використовуючи діодні стрічки 24V ви зменшите навантаження на плату стрічки та на світлодіоди. Світлодіоди і плата будуть менше грітися і прослужать набагато довше, до 2 разів.


У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви маєте змогу вибрати діодні стрічки 24 вольт, які вам сподобаються за доступною ціною. Асортимент діодних стрічок 24В в країні не такий вже великий, але ми запевняємо, що на нашому сайті ви точно знайде стрічки, які вам потрібні. Слідкуючи за акціями, ви зможете купити діодні стрічки 24В дешевше.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i