Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні стрічки 24В

  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Діодні стрічки 24 Вольт для створення неповторного освітлення


В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви маєте змогу придбати діодну стрічку 24В за вигідною ціною. Порівняно зі стрічками 12В, світлодіодні стрічки 24В мають багато переваг, але ціна буде дорожча. Сила струму у світлодіодній стрічки 24V удвічі менша, ніж у стрічках 12В. Завдяки цьому, на мідних дорожках світлодіодної стрічки 24 вольт набагато зменшується падіння напруги. LED стрічки 24V широко застосовуються в зовнішніх рекламах, білбордах та для підсвічування інтер’єру дому чи квартири.


Також відзначимо, що встановлюючи LED стрічки 24 вольт ви заощаджуєте кошти на монтажі, використовуючи кабель з удвічі меншим перерізом. Важлива перевага LED стрічки 24В у порівнянні з 12-вольтовою стрічкою – це знижений в 2 рази струм. А це значить що використовуючи діодні стрічки 24V ви зменшите навантаження на плату стрічки та на світлодіоди. Світлодіоди і плата будуть менше грітися і прослужать набагато довше, до 2 разів.


У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви маєте змогу вибрати діодні стрічки 24 вольт, які вам сподобаються за доступною ціною. Асортимент діодних стрічок 24В в країні не такий вже великий, але ми запевняємо, що на нашому сайті ви точно знайде стрічки, які вам потрібні. Слідкуючи за акціями, ви зможете купити діодні стрічки 24В дешевше.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.