Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні стрічки RGB

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Світлодіодні стрічки RGB - оберіть підкатегорію

Опис категорії

LED RGB стрічки - світлодіодні кольорові стрічки, які оснащені трьома кольорами


Світлодіодна стрічка RGB - це класична світлодіодна стрічка, оснащена діодами трьох кольорів - червоного, зеленого та синього. Ви також можете знайти цей тип під етикеткою кольорової світлодіодної стрічки. Це насправді сучасна версія класичних світлодіодних кольорових стрічок. Вона має тільки білі світлодіоди і тому не дозволяє кольорове освітлення. Ми пропонуємо світлодіодні кольорові лампочки різних розмірів та з різними аксесуарами. Найпопулярніший тип упаковки - це набір LED кольорових стрічок або набір RGB лампочок. В упаковці ви знайдете RGB стрічку, контролер та трансформатор.


Альтернативою LED RGB стрічкам є лампочки RGB. Вони мають усі властивості класичної світлодіодної лампочки - енергозбереження, тривалий термін служби і не нагріваються. Завдяки світлодіодам RGB додатково світиться кольорово. Ви можете перемикати кольори, перемикаючись, вони можуть автоматично змішуватися або змінюватися відповідно до програми за замовчуванням. Багатобарвні світлодіодні лампочки RGB успішно застосовуються для підсвічування підвісних стель, арок, подіумів, стельових і декоративних ніш, барних стійок, сходів, світлопрозорих конструкцій.


Світлодіодні лампи кольорові мають високу світлову віддачу і дуже низьке споживання електроенергії, що дозволяє створювати сучасне світлодіодне підсвічування не тільки у внутрішніх інтер'єрах, а й на вулиці чи в саду, при цьому не переплачуючи за електроенергію. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете купити світлодіодні стрічки RGB за дійсно вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i