Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Самоклеючі світлодіодні стрічки

Vendor 3
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Самоклеючі світлодіодні стрічки з регулюванням яскравості


Незважаючи на те, що сьогодні самеклеючі світлодіодні стрічки на ринку освітлювальних приладів представлені досить широко, не всі ще знають як правильно кріпити самоклеючі LED стрічки. Якщо ви вирішили проводити монтаж самостійно, то самоклеючі світлодіодні стрічки з регулюванням яскравості має загальні правила. Самоклеючі LED стрічки з регулюванням яскравості можна кріпити тільки один раз. У зв'язку з цим протяжність світлодіодної стрічки з регулюванням яскравості повинна бути детально продумана до початку монтажу.


Кращим рішенням у даній ситуації буде нанесення на поверхню стелі чи стіні попереднє маркування, наприклад маркером чи олівцем, куди саме ви плануєте кріпити LED стрічки з регулюванням яскравості. Далі ми розглянемо види профілів, які знадобляться для встановлення самоклеючої димерної світлодіодної стрічки.


Профілі для монтажу самоклеючих димерних LED стрічок бувають трьох видів:


  • кутові. Використовуються по периметру приміщень. З таким профілем можна створити незвичайну підсвічування стельової поверхні за допомогою самоклеючої світлодіодної стрічки;
  • врізні. Використовується для підсвітки мебелі. Вони часто використовуються на кухні при встановленні самоклеючої LED стрічки;
  • вбудовані. При установці він виглядає об'ємно, що дозволяє зробити інтер’єр більш цікавим, ви зможете більше експериментувати.


Оригінальним способом закріпити на стелі самоклеючу світлодіодну стрічку – встановлення стельового плінтусу. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете самоклеючі димерні світлодіодні стрічки за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i