Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Аксесуари для світлодіодних стрічок

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Аксесуари для кольорової LED стрічки


Світлодіодні стрічки – це популярне освітлення серед покупців. У багатьох наших клієнтів виникають питання, на який термін вистачить світлодіодів і як подовжити цей термін служби. Для цього в нашому асортименті ви знайдете аксесуари для світлодіодної стрічки. Один із факторів, який впливає на тривалість життя діодів – це колір. Насправді, немає світильників з дійсно природним білим світлом. Тому вам потрібні будуть аксесуари для діодної стрічки, якщо ви вирішите щось замінити.


Природньо вирощуються кристали жовтого, зеленого, синього і червоного кольору. Білий колір можна отримати за допомогою синього світлодіодна, всередині якого жовтий люмінофор. Через це білі світлодіоди недовговічні і вам можуть знадобитися аксесуари для LED стрічки. Для чого ще потрібні аксесуари для неонової стрічки? На тривалість роботи ще впливає потужність, якість матеріалів при виробництві. Якщо у вашій оселі часті перепади струму, то вам скоро знадобляться аксесуари для світлодіодної стрічки RGB.


Радимо обирати дорожчі моделі світлодіодних стрічок. Менше буде потрібно аксесуарів для кольорової LED стрічки, при заміні світлодіодної стрічки. За допомогою світлодіодної стрічки можна прикрасити стенди та рекламні букви у вашій компанії. Діодні стрічки та аксесуари для світлодіодної стрічки відмінно підійдуть для створення освітлення у нічних клубах, барах, ресторанах.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i