Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні стрічки 230В

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

LED стрічки 230V для вулиці або внутрішнього освітлення будинку


Світлодіодні стрічки 230В мають підвищений рівень захисту від вологи та пилу, завдяки чому можуть використовуватися для вуличного освітлення або як світловий декор для внутрішнього освітлення будинку чи квартири. В нашому асортиментів широкий вибір світлодіодних стрічок 230V, який задовольнить потреби найвибагливішого клієнта. Ви точно знайдете саме ту світлодіодну стрічку 230 вольт, яку вже давно шукали!


Завдяки щільному корпусу та асортименту конекторів LED стрічки 230V легко монтуються та демонтуються, дуже швидко, буквально за півгодини, все залежить від довжини LED стрічки 230 вольт. Але не радимо вам самостійно встановлювати LED стрічки 230В, якщо ви не маєте досвіду. Краще, задля запобігання нещасним випадкам звернутися до професійного фахівця, який цим займається вже не один рік.


Діодні стрічки 230V залишаються популярними для використання у світловому дизайну інтер’єрів. За допомогою такої діодної стрічки 230 вольт можна зробити акцент в певній зоні приміщення, наприклад у вітальні виділити телевізор, проектор чи ігрову зону або створити романтичну атмосферу у спальні. Діодні стрічки 230В можна також використовувати для прикраси вашого авто: підсвічування бардачка, багажника, підсвітка салону, коліс та дисків. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете багатий вибір світлодіодних стрічок 230В за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i