Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні стрічки 12В

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні стрічки 12 Вольт за вигідною ціною


Світлодіодна стрічка 12В – це гнучкою плата, до якої припаяні світлодіоди з певною відстанню між собою. Діодну стрічку 12В можна легко прикріпити до будь-якої потрібної вам поверхні. Світлодіодні стрічки 12V дуже зручна у використанні та споживає мало електроенергії. Можете увімкнути її і не перейматися за рахунки по електроенергії. Температура світлодіодної стрічки 12 вольт при роботі дуже низька, тому вона практично не ламається. Але якщо все ж таки зламалася, то на неї діє гарантія.


LED стрічки 12V чудово підходять для декорування різних інтер’єрів або для блогерів та стримерів комп’ютерних ігор. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете LED стрічки 12 вольт з забарвленням перерізу, герметичні або негерметичні. LED стрічки 12В виготовляються з різних типів світлодіодів, які можуть відрізнятися між собою за яскравістю, кольором перерізу чи захисту від вологи. Діодні стрічки 12V з надійним захистом від вологи будуть коштувати набагато дорожчі.


Наші клієнти частіше обирають такі діодні стрічки 12 вольт для вулиці, де може йти дощ або сніг. Діодна стрічка 12В може використуватися для внутрішнього освітлення дому, для вулиці або для освітлення автомобіля, буде дуже незвичайно! Висока напруга мережі 220В перетвориться на 12В у самому блоці живлення, а потім буде передана світлодіодним стрічкам 12В.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.