Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Дизайнерські торшери

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Дизайнерський підлоговий світильник для вашого інтер'єру


Розкішні дизайнерські торшери з привабливим зовнішнім виглядом та найсучаснішими технологіями забезпечують точне освітлення приміщення. Сучасні дизайнерські торшери з поличкою є найбільш підходящим аксесуаром для кожного пристрою вашої квартири або будинку. Але вони також завювали популярність завдяки своїй практичній функції. Величезною перевагою дизайнерських торшерів з лампою для читання є можливість легкого переміщення саме там, де це потрібно.


Ви також можете досягти чудового дизайну, додавши дизайнерські люстри, стельові світильники, настінні світильники, точкові світильники або настільні лампи чи люмінесцентні лампи. Сучасний дизайнерський підлоговий світильник може повністю замінити стельовий світильник або люстру. Але для цього вам потрібна висока дизайнерська стояча лампа, висотою більше 2 м. Також стійка повинна бути зігнутою або телескопічною. Такий дизайнерський торшер – ідеальний варіант для кімнати з високою стелею.


За допомогою дизайнерського підлогового світильника ви можете суттєво економити на електроенергії. Дизайнерську стоячу лампу можна одночасно використовувати як люстру, настільну лампи і взагалі як головний світильник в кімнаті. Він дуже функціональний і ще використовується в якості декору. Багато дизайнерських торшерів мають ексклюзивну та неповторну форму, яка не знайдете в інших світильниках. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є безліч різноманітних дизайнерських торшерів на будь-який смак та за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i