Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Запасні фільтри

Vendor 6
  • Лідер продажу
У нас немає товарів для цієї комбінації фільтрів.
Будь ласка, змініть фільтр або спробуйте пошук.

Опис категорії

Комплект запасних фільтрів для захисних масок


Щоб захистити органи дихання від попадання шкідливих і небезпечних речовин, потрібно використовувати захисні маски або напівмаски. Їх ефективність багато в чому залежить від якості і чистоти фільтрів, крізь які проходить повітря. Тому їх покупку не повинна визначати тільки ціна. У деяких випадках запасні фільтри для респіраторних масок можуть прослужить аж до повного зносу захисної маски. Регулярно використовуючи якісні запасні фільтри для захисних масок ви покращуєте захист від усіляких інфекцій, які передаються повітряних шляхом.


Запасні фільтри для масок забезпечують захист від різного роду речовин:


  • газів і парів;
  • аміаку;
  • формальдегідів;
  • радіонуклідів;
  • органічних парів з температурою кипіння вище 65 градусів;
  • рідких і твердих частинок.


Важливо замовити такий нанофільтр для респіраторних масок, який задовольнить потреби і специфіку робочого процесу. Багаторазові напівмаски забезпечують безпеку співробітників, тому так важливо вчасно змінювати нанофільтри для захисних масок.


Встановлюється комплект запасних фільтрів для респіраторних масок безпосередньо на корпус або на платформу і фіксатор. Найбільший рівень захисту від шкідливих і отруйних речовин забезпечує комплект запасних фільтрів для захисних масок з інтегрованим картриджем, що захищає від парів і газів. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua часто діють знижки на комплекти запасних фільтрів для масок.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.