Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вітражні стельові світильники Тіффані

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вітражне стельове освітлення TIFFANY


Вітражні стельові світильники у стилі TIFFANY створюють зовсім інший вигляд стельових світильників, які можна використовувати як основне джерело світла в кімнаті. Зовнішній вигляд скла в шаховому порядку створить правильну приємну атмосферу. Вітражне стельове освітлення TIFFANY буде чудовим у будь-якому просторі, а при поєднанні настінного освітлення або ламп та ліхтарів буде створено чудове доповнення інтер’єру.


Вироби з кольорового скла особливого способу з'єднання отримали популярність за рахунок яскравої індивідуальності і неповторного колориту. Вітражні стельові світильники TIFFANY - це пристрої з надзвичайно красивими абажурами і плафонами, створеними за однойменною вітражною технікою. Стельові світильники TIFFANY - це назва отримана від засновники даного способу обробки скляних вставок у світильники - Луїса Комфорта Тіффані.


Вітражний стельовий світильник у стилі TIFFANY створений з кольорового скла, яке по-особливому пропускає світло від ламп різної потужності. А, якщо експериментувати з температурою світіння, палітра відтінків, що виходять від такого приладу, вражає різноманіттям. Кімнати, де є хоч один TIFFANY стельовий світильник, наповнюються яскравими фарбами, казковими переливами і орнаментами. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua представлений широкий асортимент вітражних стельових світильників TIFFANY за доступною ціною та на будь-який смак. Слідкуйте за нашими акціями і купуйте світильники TIFFANY розумно по дешевшим цінам.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i