Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Настінні світильники (бра) – вітраж Тіффані

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Настінні вітражні світильники TIFFANY - чудовий подарунок собі і близьким


Доповніть стіни вітальні або спальні настінними вітражними світильниками TIFFANY, які в поєднанні з вітражними люстрами надають правильний затишок будинку. Фрагменти кольорового скла, з'єднані свинцевими профілями, створюють безпомилковий дизайн цих вітражних настінних світильників у стилі TIFFANY. Вітражні настінні світильники TIFFANY також можна збагатити вітражними лампами і світильниками.


Настінні світильники TIFFANY користуються популярністю вже не перший рік у всьому світі. Вітражні світильники TIFFANY на стіну з’явились ще на початку 20-го століття. Вітражні бра TIFFANY чудове доповнення до вашого інтер’єру, якщо тільки правильно підібрати кольорову гамму та малюнок на світильнику. Освітлення TIFFANY на стіну – це чудовий подарунок родичам, друзям та колегам, усім близьким людям.


Перед вибором вінтажних бра на стіну TIFFANY, радимо вам звернути увагу на наступні критерії:


• Площа приміщення. Зазвичай, TIFFANY настінний світильник виконує роль додаткового освітлення, тому важливо вибрати потрібний вам розмір плафона для освітлення вибраної зони. Незважаючи на те, що вітражні світильники TIFFANY на стіну виконують функцію додаткового джерела світла, важливо грамотно розрахувати розмір плафона.


• Інтер'єр кімнати. Прикрашаючи приміщення декількома світильниками, рекомендуємо вибирати настінні світильники TIFFANY з однієї серії.


• Колірна палітра кімнати. Дотримуйтесь певної ідеї, яку можна прочитати в підібраному орнаменті і колірній гамі. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua представлений широкий вибір вітражних настінних світильників у стилі TIFFANY.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i