Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Varta

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Батарейки та акумулятори Varta за доступною ціною


Бренд Varta, яка має повну назву Varta AG, є однією з найстаріших компаній, що працюють на європейському ринку. Вона була заснована у 1887 році в Хагені. Таким чином, це німецька компанія. Її засновником був Адольф Мюллер, який спочатку назвав її Büsche & Müller. Після декількох змін назви її назвали Varta в 1904 році. Ця компанія в основному займається виробництвом електричних (гальванічних) комірок та акумуляторів Varta для світового автомобільного, промислового та споживчого ринків.


У нашій пропозиції зараз від цієї компанії ви знайдете не тільки батарейки Varta всіх видів і акумуляторів, а й різні дитячі світильники Varta, дитячі лампи, лампочки Varta. І останнє, але не менш важливе значення - світлодіодні лампи Varta та лампочки або класичні лампи. Акумулятори цього бренду завжди мають високу якість та збірку. Вони працюють досить довго в порівнянні з конкурентами.


Ще в нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми пропонуємо придбати ліхтарі Varta за вигідною ціною. Якщо ви дочекаєтеся наших акцій та знижок на сайті, то зможете купити батарейки та акумулятори Varta за ще дешевшою ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i