Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Umage

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники UMAGE - ножки для торшерів, кабелі живлення


Датський бренд UMAGE був заснован в 2008 році і з тих пір розширився до 40 країн світу. Компанія прагне поєднати естетику, простоту та функціональність, все це пов'язано з турботою про навколишнє середовище. Результат – світильники UMAGE відмінного дизайну з акцентом на стійке виробництво. Екологічний процес виробництва та оригінальний зовнішній вигляд - найважливіші моменти у створенні та продажу нового освітлення UMAGE.


Ми пропонуємо придбати ніжки для торшерів UMAGE різних кольорів, які ви можете поєднувати з абажурами. Настільна лампа – це необхідний предмет для будь-якого дому, особливо для спальні чи дитячої кімнати. Така лампа складається з двох частин: розсіювача світла та ніжки для лампи UMAGE. Ніжки для ламп необхідні для того, щоб утримувати абажур UMAGE.


Намагайтесь вибирати тількі якісні ніжки для лампи UMAGE, також можна розглянути інші світові бренди, але не варто економити на цьому. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете купити світильники та ніжки для лампи чи торшеру бренду UMAGE. Також, в асортименті є кабелі живлення UMAGE за вигідною ціною. Купуйте дешевше, слідкуючи за акціями на нашому сайті.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i