Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Нічники на батарейках

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Настільні лампи на батарейках та акумуляторах


Потрібно освітити, але немає доступу до електрики? У цьому вам допоможе світильник на батарейках. Незалежно від того, подорожуєте ви чи хочете освітлити свій робочий стіл, настільна лампа на акумуляторі - правильний вибір для вас. Якщо ви любитель сучасного освітлення, вас також зацікавить пропозиція сенсорних нічників на батарейках. Знайдете у нас дитячу настільну лампу на батарейках, яка стане в нагоді вашим дітям, і вони, безумовно, отримають від цього багато задоволення. Тож ви можете вибрати серед багатьох типів настільних світильників на батарейках, просто виберіть відповідну лампу.


Світлодіодні нічники на батарейках, а також звичайні настільні лампи в останні роки користуються великою популярністю. За допомогою LED нічників на батарейках можна створити освітлення в квартирі, саду чи для роботи в гаражі. Деякі нічники на акумуляторі дуже компактні, що їх можна брати з собою навіть в похід або відрядження, настільні світильники на акумуляторі незамінна річ для таких випадків, як активний туризм.


Особливість акумуляторних настільних ламп — незалежність від електромережі. Для живлення світильників на батарейках зазвичай використовуються батарейки або акумулятори, яких досить на тривалий час, але регулярно перевіряйте заряд нічника на акумуляторі. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми пропонуємо широкий асортимент настільних ламп на акумуляторі за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i