Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Подовжена гарантія до 5 років

Новини та анонси

Надя

Який би світильник ви не купували, завжди дуже важливим є його термін служби. Оскільки ми не боїмося й, навпаки, впевнені в якості наших світильників, пропонуємо подовжену гарантію на всі види освітлення.

Гарантія на світильники = гарантія задоволення

Щоразу, купуючи нову річ, вас безсумнівно також цікавить її гарантійний термін. На наші світильники ви автоматично отримуєте термін гарантії не лише два, але три роки. Вам не потрібно ніде робити на неї запит, трирічна гарантія на світильники встановлюється автоматично. Таку довгу гарантію ми можемо запропонувати саме тому, що довіряємо якості наших пропонованих світильників та всіх інших товарів й знаємо, що вони служитимуть вам протягом багатьох років.


Єдине, на що не поширюється трирічна гарантія, - це лампочки. Однак, у нас є також світильники, для яких ми гарантію ще трохи збільшили. Гарантією до 5 років можна скористатися на обрані світлодіодні світильники, наприклад на світильники бренду Philips. Також ми продовжили гарантію у професійних світильників на цілих 5 років. А це вже насправді тривалий час. :)


Наступні переваги

Якщо ви таки вирішите придбати у нас товари, розширена гарантія не буде єдиною перевагою, яку ви отримаєте. Замовляйте товар, який вам подобається. І якщо ви раптом усвідомите, що вам би могло краще підійти щось інше, у вас є аж 60 днів на його повернення. Крім того, якщо ви зробите покупку на суму більше 500 крон, отримаєте безкоштовну доставку


Терміни доставки для замовленого товару дуже швидкі. Це також завдяки тому, що у нас в наявності знаходиться понад 1 180 000 товарів. Ще однією перевагою є подарунки, які ми надаємо при покупці більше певної суми. Тож зробивши у нас покупку ви отримуєте не лише товар, який ви замовили. Крім нього ви отримуєте різні бонуси і переваги, які є насправді вартісними. 

 

Автор статті:

Надя
Надя Спеціалістка з обслуговування клієнтів

Надя є не лише спеціалісткою з обслуговування клієнтів, але й поціновувачкою світлодіодного освітлення. У своїх статтях вона підкаже як зменшити витрати за електроенергію чи як правильно обрати лампочку. А також надасть багато порад для правильного вибору освітлення для дому або саду.

Запитайте що завгодно

Надя

Я допомагаю з вибором і технічними збоями.

(050) 152-21-99

(067) 152-21-99

(093) 152-21-99

(Пн-Пт, 8-16:30)

Рекомендовані товари

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.