Безкоштовна доставка для замовлень на суму від 4000 грн

60 днів для повернення

Поради експертів

+38 097 599 28 18

Вхід / Реєстрація

0

0грн

Кошик порожній.

Купуйте більше на 4 000грн і отримаєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ.

Новий автоматизований склад для швидшого та ефективнішого опрацювання ваших замовлень.

Vlad

Час читання 5 хв
Останні події та оголошення

"Світ ламп" - другий за величиною онлайн-продавець освітлювальних приладів у Європі, який активно реагує на зростаючий попит і зростаючі вимоги своїх клієнтів щодо швидкості та якості обслуговування. Компанія завершує будівництво двох нових складів і паралельно впроваджує нову систему управління складом, яка дозволить автоматизувати процес підготовки товару.

Новий автоматизований склад для швидшого та ефективнішого опрацювання ваших замовлень.

«Світ ламп» є однією з відомих компаній у світі електронної комерції, про що свідчать нещодавні успіхи в конкурсах ShopRoku 2023 під егідою Heureka Group або Digital Heroes 2023, які оголошує Forbes у співпраці з чеською філією Google. Не випадково ми вже давно в лідерах цифрового світу. Ми уважно стежимо за розвитком ринку, намагаємося гнучко реагувати на його потреби та негайно впроваджувати інновації.


Із зростанням попиту на наші товари та подальшим розширенням пропонованого асортименту в останні роки потреба у більших складських приміщеннях також поступово зросла. Тому інвестиції в новий склад виявилися логічним стратегічним кроком.


Більше простору та автоматизація процесів


Складський зал площею понад 9000 м², який було завершено в жовтні, а поруч із ним новий зал на 4500 палетних місць висотою 19 м принесе компанії значне розширення складських площ і, таким чином, дозволить компанії підтримувати вищі рівні запасів та швидше реагувати на попит.


Та це ще не все, разом зі збільшенням місткості складу, компанія «Світ ламп» також представила нову систему управління складом mySTOCK® WMS (Warehouse Management System) від АТ «Kvados», яка може оптимізувати складські процеси за допомогою штучного інтелекту та машинного навчання. Їх автоматизація допоможе оптимізувати процес комплектації товару та його підготовки до доставки клієнтам. У цьому випадку покупці зможуть насолодитися своїм замовленням раніше.Новозбудоване приміщення (позначене на карті червоним кольором) доповнить кілька початкових складських залів колишнього бланенського промислового комплексу, де також розміщені відділ логістики та центр обслуговування клієнтів. Поруч розташований адміністративний центр компанії та ще три склади. Подорож в історію «Світу ламп»


Компанія «Світ ламп» існує на ринку вже 25 років. За ці роки вона виросла з компанії місцевого значення до найкращої у сфері он-лайн продажів освітлювальних приладів у Чеській Республіці, таким чином, вона використовує досвід, здобутий на вітчизняному ринку та за кордоном. Компанія має інтернет-магазини не лише в Чехії, а й у Словаччині, Польщі, Угорщині, Німеччині, Румунії та ще 18 країнах ЄС.


Наразі компанія продає понад 200 брендів освітлювальних приладів, має в своєму асортименті 50 000 видів продукції, понад 2 мільйони одиниць товару на складі, і на сьогоднішній день успішно доставила з м. Бланско, звідки компанія походить і працює, понад 4 мільйони замовлень своїм клієнтам. 


Турбота про клієнта на першому місці 


Ми усвідомлюємо, що лише задоволений клієнт повернеться, тому докладаємо максимум зусиль, щоб мати можливість запропонувати зрозумілий інтернет-магазин, повний натхнення, зручних покупок, швидкої та надійної доставки, а також, при необхідності, можливості здійснення рекламації. Потреби та вимоги клієнтів постійно зростають, і ми знаємо, що, інвестуючи в їхнє задоволення, ми можемо позитивно вплинути на подальший розвиток нашої компанії. Саме тому ми постійно пристосовуємо асортимент продукції до актуальних потреб наших клієнтів та шукаємо нові шляхи покращення і у цьому нам, безсумнівно, допоможе новий склад.

Автор статті:

Vlad Překlady_externisti