Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Купувати у «Світі ламп» вигідно

Купувати у «Світі ламп» вигідно
Про покупку

Надя

У компанії «Світ ламп» ми намагаємося зробити покупки максимально зручними для наших клієнтів. Саме тому ми пропонуємо безкоштовну доставку або 60 днів на повернення товару.

У «Світі ламп» ми усвідомлюємо, що повернеться тільки задоволений клієнт, саме тому ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб запропонувати Вам зрозумілий інтернет-магазин повний натхнення, зручні покупки й швидку та надійну доставку. Потреби та запити наших клієнтів зростають, тому ми постійно змінюємо наш асортимент відповідно до їхніх поточних потреб та шукаємо способи зробити покупки у нас більш комфортними та приємними. 

 

Безкоштовна доставка та подовжений термін повернення

 

  • Ми хочемо, щоб наші клієнти мали якомога більше переваг під час покупок, тому пропонуємо безкоштовну доставку для стандартних товарів, коли вартість замовлення досягає певної суми.
  • Крім того, ми продовжили стандартний термін повернення товарів до 60 днів. (Тільки для клієнтів, які є споживачами, тобто якщо Ви не вказали в замовленні свій ідентифікаційний код (юридичної особи чи фізичної особи-підприємця) або ідентифікаційний номер платника податків). Більше інформації можна знайти в Умовах та положеннях надання послуг.

 

Широкий асортимент і швидка доставка

 

  • На даний момент ми пропонуємо товари більш ніж 200 брендів освітлювальних приладів і маємо 50 000 найменувань продукції в нашому асортименті товарів, серед яких наші клієнти можуть вибирати в чітко організованих категоріях. 
  • На сьогоднішній день ми доставили нашим клієнтам понад 4 мільйони замовлень, а в жовтні цього року завершили будівництво нового сучасного складу, що дозволить нам швидше реагувати на зростаючий попит на асортимент нашої продукції. 

 

Подарунок при покупці

 

  • При замовленні на суму понад 4 000 чеських крон Ви отримаєте від нас світлодіодний ліхтарик.
  • При покупці на суму понад 10 000 чеських крон Ви отримаєте безкоштовну дитячу світлодіодну лампу.

 

Ми виконуємо свою роботу з відданістю та бажанням вдосконалюватися, і тисячі позитивних відгуків від задоволених клієнтів, а також неодноразове включення нашої компанії до списку лідерів європейської електронної комерції є доказом того, що нам вдається бути надійним партнером для наших клієнтів, пропонуючи їм широкий вибір, гарні поради, а також натхнення щодо того, як принести більше світла в їхні оселі. 

Автор статті:

Надя
Надя Спеціалістка з обслуговування клієнтів

Надя – не лише спеціаліст з обслуговування клієнтів, але й справжній фахівець зі світлодіодного освітлення. У своїх статтях вона розповідає, як зменшити витрати на електроенергію і правильно вибирати лампи, а також надає поради щодо вибору освітлення для дому або саду.

Запитайте що завгодно

Надя

Я допомагаю з вибором і технічними збоями.

+38 097 599 28 18

+38 095 599 28 18

+38 073 599 28 18

(пн-пт, 9 - 17:30)

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i