Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Smartwares

Опис категорії

Розумні лампочки Smartwares за доступною ціною


Бренд Smartwares зробить ваше життя більш комфортним завдяки інтелектуальним пристроям Smartwares. Використовуючи лампочки Smartwares ви можете змінювати колір лампи та регулювати яскравість. Завантажуйте додаток на смартфон і керуйте віддалено розумними лампочками Smartwares у вашій квартирі чи домі.


Світлодіодні лампочки Smartwares мають кольорові світлодіоди і бездротовий датчик, яким можна керувати дистанційно. Можна створити свою систему освітлення з розумного освітлення Smartwares. Ви можете освітити всю площу вашого будинку і керувати зі смартфону перебуваючи в будь-якому місці, головне, щоб було підключення до інтернету. Якщо ж ви хочете керувати смарт світлодіодними лампочками Smartwares за допомогою пульта управління, то відстань між пультом та лампочками не повинна бути дуже великою, приблизно 20-30 метрів.


Розумні лампочки Smartwares володіють усіма перевагами світлодіодних лампочок. Вони споживають в середньому від 6 до 12 Ватт в годину, а термін служби дуже тривалий – може бути 10 000 – 15 000 годин. Вам не доведеться замінювати лампочки Smartwares наступні декілька років, все залежить від того, як часто ви будете використовувати лампи Smartwares. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий вибір розумного освітлення Smartwares за вигідною ціною.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.