Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні садові світильники з датчиком

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодне садове освітлення з датчиком


Світлодіодні садові світильники з датчиком зроблять ваше життя комфортнішим. LED садові світильники з датчиком встановлюються не тільки для зручності. Світлодіодні садові лампи з датчиком – це насамперед прилад для захисту вашої території та будинку. Завдяки LED садовим лампам з датчиком ви зможете налякати потенційних зловмисників, які можуть намагатися пробратися до вашої оселі.


Також світлодіодне садове освітлення допоможе вам орієнтуватися ввечері або в нічний час, вам не потрібно буде шукати вимикач, щоб включити його фізично, LED садове освітлення з датчиком ввімкнеться автоматично. Погодьтесь, це дуже зручно! Вам більше не потрібно буде йти по темному тротуару або дорозі, ви будете відчувати себе спокійніше і безпечніше, коли у власному дворі чи саду ви встановите світлодіодні садові світильники з датчиком для вуличного освітлення.


Кожен рух, який буде потрапляти в інфрачервону зону світильника буде вмикати світло. Якщо ви бажаєте самостійно встановити LED садові світильники з датчиком для зовнішнього освітлення, радимо вам переконатися, що ви купили моделі з водонепроникною кришкою, це можна спитати у наших консультантів перед купівлею. При монтажі світлодіодного садового світильника з датчиком слід встановити гумову прокладку, щоб світильник щільно прилягав до землі чи іншої поверхні. Якщо все ж таки LED садовий світильник з датчиком нещільно прилягає, треба обробити герметиком.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i