Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Розумні вимикачі та пульти управління

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вимикачі та розумні пульти управління Nedis


На даний момент у мене в квартирі вже більше двох років трудяться розумні вимикачі Nedis в кількості 12 штук, всі з радіоуправлінням. Так само свого часу були придбані пульти для управління цими вимикачами — дозволяє управляти відразу десятьма каналами. А 4 місяці тому був куплений контролер Nedis PRO. В інтернеті багато інформації про те як «подружити» цей контролер з пультами управління Nedis, але коротко це робиться так: спочатку вимикачі програмуються на рідній ливоловкий пульт, а після вже навчається цим сигналам з пульта.


Але є в універсальних пультах управління Nedis один недолік — відсутність зворотного зв'язку, тобто натиснувши кнопку навіть на рідному розумному пульті дистанційного керування Nedis, не можеш бути впевнений що світло включився/виключився, тобто вимикач відгукнувся на команду. В принципі коли знаходишся вдома і просто хочеш вимкнути світло зі смартфона, то у разі якщо після натискання на кнопку розумний датчик Nedis не відреагував на команду, кнопку можна натиснути і другий раз.


А що робити у випадку, наприклад коли треба реалізувати розумні шлюзи Nedis у вашу відсутність (для імітації присутності та охорони будинку/квартири)? Ось тут то я і вирішив прикупити парочку розумних датчиків освітлення Nedis, оскільки у них є зворотній зв'язок з контролером. До того ж компанія нарешті почала випускати перемикачі фаз Nedis в Європі під круглі підрозетники.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i