Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Розумні розетки

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Розумні розетки Nedis SmartLife


Розвиток технологій не стоїть на одному місці, освітлення постійно покращується та модернізується, так і з’явилися розумні розетки Nedis. Ці електропристрої дають користувачам незвичайний досвід. Розумні розетки Nedis SmartLife дають змогу керувати дистанційно за допомогою додатку у вашому смартфоні. Ще є в продажу подовжувачі з вимикачем Nedis, які додають більше зручності, коли поряд нема стаціонарної розетки, закріпленої в стіні. Розумні розетки Nedis суттєво заощаджують ваші витрати по електроенергії.


Встановивши вуличні розумні розетки Nedis ви зможете користуватися електрикою у дворі, в саду чи наприклад в гаражі, де часом потрібен доступ до електромережі. За допомогою розумних розеток Nedis можна виключати подачу енергії, якщо ви раптово забули вимкнути праску або вранці не встаючи з ліжка хочете ввімкнути кавоварку. На рекламних буклетах завжди можна побачити, в яких ситуаціях зручно використовувати розумні розетки та подовжувач SmartLife з вимикачем.


Приваблива можливість використовувати розумну розетку Nedis для включення бойлера за потрібний вам час до приїзду додому з роботи чи відпочинку. Якщо ви хочете повністю контролювати всі розетки в квартирі, вибирайте вбудовані розумні розетки Nedis SmartLife. Для того щоб управляти декількома електроприладами, досить придбати кілька розумних розеток поруч. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви завжди знайдете розумні розетки Nedis за вигідною ціною.

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i