Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Розпакований товар

Kategorie AKCE
  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Розпаковані люстри, лампи та лампочки до них


Розпаковані товари на нашому сайті – це різноманітні електроприлади та аксесуари до них. Таке розпаковане освітлення, як розпаковані світильники або люстри продаються набагато дешевше, тому що вони були попередньо кимось розпаковані. Наприклад, клієнт замовив світильник на пошту і він по якимсь причинам не підійшов, він відмовився від нього і розпакована люстра була відправлена назад. Товар новий, але просто розпакований. Розпаковані лампи можна використовувати для будь-якого типу приміщень.


В нашому асортименті часто можна знайти різні розпаковані торшери, які продаються з великою знижкою. Купуючи світильники та розпаковані лампочки по акції ви можете заощадити багато коштів і витратити їх куди забажаєте, можливо на оновлення інтер’єру кімнати або на власний відпочинок. Гарантія діє повністю той самий термін, як на новий запакований товар.


Завдяки категорії розпаковане освітлення ви маєте змогу купити світильник зі знижкою до 70%. Немає нічого поганого в тому, що ви вирішите купити новий, але розпакований світильник. Навпаки, це досить розумна купівля, не кожна людина про це подумає. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua часто діють знижки на абсолютно весь товар, але найбільші знижки на розпаковані люстри. Купуючи розпаковану лампу ви отримаєте чек та повноцінну гарантію на цей тип освітлення.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i