Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Розпаковані та відремонтовані товари

  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Великі знижки на розпаковані та відремонтовані товари


Розпаковані та відремонтовані товари – це освітлювальні прилади, лампочки, люстри, прожектори та різноманітні аксесуари, які в нашому інтернет-магазині продаються дешевше, тому що вони попередньо були відкриті або відремонтовані. Розпаковані товари по акції використовуються для різних кімнат і підійдуть до всіх типів стель і стін. Можуть бути відремонтовані товари за низькими цінами як світлодіодні і галогенні лампи, використовуючи їх можна підібрати потрібне вам освітлення.


Знижки на розпаковані товари в нас діють постійно, так як бувають клієнти, які розпакували товар на пошті і по якимсь причинам не захотіли забирати. Відремонтовані товари по акції теж можна купувати, вони зазвичай мають вигляд нового товару, таким чином ви зекономити кошти. Ми пропонуємо знижки на відремонтовані товари та повноцінну гарантію, як на нову річ.


Скористайтесь нашим розпродажем розпакованих товарів і отримайте товар за великими знижками до 70%! Ще діє розпродаж відремонтованих товарів, але частіше всього наш товар не ламається, тому більшість товару просто розпаковані. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви завжди знайдете розпаковані товари за низькими цінами, які вас влаштують. Нема нічого поганого, якщо ви купите розпакований товар за дуже великою знижкою і отримаєте таку ж гарантію, як на нерозпакований товар.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i