Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Респіратори FFP2 та респіратори FFP3

Vendor 6
  • Лідер продажу
У нас немає товарів для цієї комбінації фільтрів.
Будь ласка, змініть фільтр або спробуйте пошук.

Опис категорії

Респіратори FFP2 та FFP3

 

Респіратори стандарту FFP2 - це медичні засоби, які захищають від пилу, бактерій та вірусних частинок у повітрі. Респіратори класу FFP2 відфільтровують близько 95% шкідливих частинок та забороняють їхньому потраплянню до дихальних шляхів. Адже саме там шкідливі частинки б могли спровокувати інфекцію або викликати алергію. Однак респіратор не слугує як 100% захист від вірусних захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Респіратори повністю виготовлені з фільтруючого матеріалу, іноді з клапаном видиху, залежно від конкретного типу.

У респіраторів стандарту FFP3 ефективність фільтрації є вищою, адже вони здатні утримувати до 99% вірусних, мікробних, пилових та інших частинок з повітря. Ось чому їх зазвичай використовують під час досліджень, у фармацевтиці та роботі з токсичними речовинами. На сьогодні вони вже довели свою ефективність та є вкрай необхідними особливо медичному персоналу та лікарям, які боряться з пандемією коронавірусної інфекції. Також респіратори можна використовувати для захисту людей, що входять в групу високого ризику.

Так само, як і у випадку з іншими різновидами респіраторів, захисні маски класу FFP3 забезпечують захист лише їхньому носієві. Якщо ви інфіковані й носите респіратор, краплі з вашого рота або носу потрапляють до навколишнього середовища, особливо, якщо ви використовуєте респіратор з клапаном видиху. За умови, якщо ви носите такий респіратор для захисту свого оточення, потрібно поверх респіратора з клапаном одягти ще й звичайну маску (одноразову або тканинну).

У нас ви знайдете різноманітні типи респіраторів з різною їхньою кількістю в упаковці. Купуйте більше, платіть менше.

 

 

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.