0
Улюблені товари:
0

У вас немає улюблених товарів.

Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Запитайте що завгодно

Надія

Я допомагаю з вибором і технічними збоями.

093 152 21 99(Пн-Пт, 7-15:30)

Запитайте

Респіратори FFP2 та респіратори FFP3

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Респіратори FFP2 та FFP3

Респіратори стандарту FFP2 - це медичні засоби, які захищають від бактеріальних або вірусних частинок у повітрі. Клас FFP2 відфільтровує близько 95% шкідливих частинок, забороняючи цим їхньому потраплянню до дихальних шляхів. Адже саме там шкідливі частинки могли спровокувати інфекцію або викликати алергію. Однак респіратор не слугує як 100% захист від вірусних захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Респіратори повністю виготовлені з фільтруючого матеріалу, також можуть  містити клапан видиху, залежно від конкретного типу.

Респіратори стандарту FFP3 мають кращі фільтруючі здатності, а тому відфільтровують до 99% вірусних, мікробних, пилових та спорових частинок з повітря. Саме ними часто користуються для дослідів, у фармацевтичній промисловості, та при роботі з токсичними елементами. На сьогодні їх найчастіше використовують та найнеобхіднішими вони є насамперед для лікарів, які боряться з пандемією коронавірусу та захворюванням Covid-19. Також їх можна використовувати для захисту осіб, які особливо підлягають небезпеці через це захворювання.

Так само, як і інші класи респіраторів, захисні респіраторні маски FFP3 забезпечують захист лише їхньому носієві. Якщо ви інфіковані й носите респіратор, краплі з вашого рота або носу потрапляють до навколишнього середовища, особливо, якщо ви використовуєте респіратор з клапаном видиху. За умови, якщо ви носите такий респіратор, для захисту свого оточення треба використовувати ще й звичайні маски (одноразові або тканинні), які вдягнете на респіратор з клапаном видиху.

У нас ви можете вибрати одразу з декількох типів респіраторів, з різною кількістю штук в упаковці. Купуйте більше, платіть менше.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.