Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Підвісні лампочки

Vendor 3
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Пристельові світильники та підвісні лампочки


Останнім часом, багато людей використовують підвісні світильники в інтер’єрах квартир. Підвісна люстра - це освітлювальний прилад, який кріпиться до стелі за допомогою конструкції або спеціального підвісу. Ми радимо використовувати пристельові світильники, тому що їх можна регулювати по висоті, змінювати напрямок світлового потоку, щоб створювати більш комфортні умови. Сучасні виробники світлової техніки випускають різноманітне підвісне освітлення. Такі світильники застостовують не тільки вдома.


Існують також моделі підвісних ламп для промислових приміщень, торгових залів та офісів. Люстри пристельові підійдуть до будь-якого приміщення, коли потрібно розставити світлові акценти, виділивши наприклад, робочу кухонну зону або створити додаткову зону освітлення, де ви можете займатися своїми справами. Як самостійне джерело світла, люстри на мотузці чудово виглядають в невеликій кімнаті з високою стелею. Коригуючи довжину підвісної люстри, можна створювати візуальні ефекти, які вам до вподоби.


Придбати підвісний світильник краще, звичайно ж, у комплекті з люстрою та іншими приладами освітлення, щоб у помешканні був єдиний стиль освітлення. Також можна купити підвісні лампочки, які будуть закріплені без конструкції, зазвичай вони просто висять на мотузці. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми пропонуємо широкий асортимент підвісних світильників за вигідною ціною.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.