Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Настiннi свiтильники для ванної кiмнати

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Настiннi свiтильники для ванної кiмнати - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Настільні світильники (бра) для ванної кімнати


Найкраще поєднувати кілька типів настінних світильників для ванної кімнати. Настінні світильники в ванну в основному використовуються в якості освітлення дзеркала у ванній кімнаті. Бра у ванну кімнату, що використовуються у вологому середовищі, містять захист від води. Перевагою бра у ванну є дуже низьке споживання енергії, добре освітляють поміщення та мають незвичний сучасний вигляд. Ми радимо купити бра у ванну, якщо ви хочете оновити настінні світильники для ванної.


У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий асортимент настінних світильників у ванну кімнату – з різними дизайнами, безпечні і за доступною ціною, тому бра для ванної може дозволити собі кожний. Корпус настінних світильників настільки міцний, що буде служити роками. Ми пропонуємо бра для ванної кімнати саме такі, які вам потрібні – з точковим освітленням потрібного місця або розсіяне світло у ванній.


Настінні світильники у ванну можуть бути круглими чи квадратними, з захистом від води IP44, кутом освітлення до 90 градусів, потужністю 24 Ватт та гарантією в середньому 3 роки. Бра у ванну можна монтувати, як забажаєте, на будь-якій поверхні. Настінний світильник у ванну зазвичай має чудовий дизайн корпусу, захист від води та споживає звичні 220В від електромережі. У нашому інтернет-магазині ви завжди зможете купити бра у ванну, які вам будуть до вподоби, за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i