Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

BRILAGI

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні світильники та лампочки Brilagi


Завдяки унікальному сучасному дизайну та використанню нетрадиційних матеріалів, освітлення Brilagi приносить високоякісне освітлення за розумними цінами. Бренд Brilagi спеціалізується в першу чергу на освітленні, використовуючи новітні світлодіодні світильники Brilagi. В останній час лампи Brilagi набирають все більше популярності. Ми віримо, що оригінальні світильники та люстри Brilagi також допоможуть вам освітлити ваш будинок саме так, як ви хочете.


Багато покупців купують та встановлюють світильники Brilagi в офісах. Лампочки Brilagi мають високу світловіддачу і яскравість, при цьому споживають електроенергію в 7-9 разів менше ніж звичайні лампи розжарювання. В таких лампочках повністю відсутнє мерехтіння, тому вони не впливають негативно на зір людини. Крім економії на світлі, це ще один вагомий плюс використовувати світлодіодні лампочки Brilagi. В побуті світильники займають мало місця, але при цьому створюють достатньо світла, щоб освітлити потрібну вам зону.


Бувають такі види світлодіодних світильників Brilagi, як вбудовані, точкові та накладні. Точкові світильники радимо встановлювати в кухні, в спальні та у вітальні. Вбудовані світильники Brilagi вважаються найпопулярнішими через те, що їх використовують, коли є підвісні або натяжні стелі. Щоб гармонійно виглядало, їх вмонтовують в стелі. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете вибрати те освітлення Brilagi, яке вам точно сподобається.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i