Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Motherhood

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Дитячі спальні мішки Motherhood, дитячі конверти та подушки


Подушки для новонароджених стабілізуючі Motherhood вже давно з’явилися на нашому ринку, але мало хто про них знає. Подушки бренду Motherhood практичні для батьків та дуже комфортні для дитини. Подушки для новонароджених клиноподібні Motherhood зазвичай не беруть з собою на вулицю, а використовують тільки в домашніх умовах. Подушка-рукав для годування Motherhood дуже зручна для мам, тому що можна легко покласти дитину на одну руку, а іншою годувати, ви не будете перейматеся, що можете десь надавати дитині, подушка-рукав м’яка.


Дитячі спальні мішки Motherhood можуть мати різні форми, популярні – у виді кокону та прямокутні. В нашому асортименті представлені спальні мішки для дітей, які підійдуть для будь-якої пори року. Також продаємо дитячі конверти Motherhood дозволять вашій дитині відчувати себе, як в гніздечку, де дитині буде максимально затишно. Дитячі конверти бренду Motherhood не затрудняють та не сковують рухи дитини.


Ще в продажі маємо ковдру муслінову Motherhood та ковдру бавовняну Motherhood. Всі дитячі ковдри дуже теплі і чудово підійдуть вашій дитині. Можна додатково придбати простирадло на гумці Motherhood за вигідною ціною. Взагалі, в нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ціни на дитячі товари бренду Motherhood набагато дешевші ніж в головних конкурентів.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i