Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Захисні маски

Vendor 6
  • Лідер продажу
У нас немає товарів для цієї комбінації фільтрів.
Будь ласка, змініть фільтр або спробуйте пошук.

Опис категорії

Багаторазові та одноразові захисні маски для обличчя


Захисні маски тепер стали частиною повсякденного життя багатьох з нас. Респіраторні маски захищають вас в транспорті, супермаркетах та інших людних місцях. Захисні маски для обличчя блокують розповсюдження вірусних інфекцій та додають безпеки вашому здоров’ю. Тому ми вирішили, що наші клієнти зможуть додавати їх у кошик. Одноразові захисні маски підійдуть, наприклад, для підприємств, також вигідна велика упаковка. Одноразові респіраторні маски ще називають медичними. Захисні медичні маски повинні замінюватись після кількох годин носіння.


Для кращого захисту свого здоров’я ви також можете вибрати захисні маски класу KN95 (FFP2). Ми радимо використовувати багаторазові маски захисні для обличчя, які шиються з трикотажу. Ці захисні маски затримують до 99% мікробів, пилу, бруду. Вони ще впливають на нашу звичку торкатись рота чи носа. Тонкий трикотаж в захисних масках медичних не заважає дихати та немає парникового ефекту. Наші захисні маски:


  • Захищають від інфекційних захворювань, які передаються повітряним шляхом, також і COVID-19.
  • Якщо хворі носять захисну маску, то це практично гарантує безпеку для оточуючих людей.
  • Респіраторні маски допомогають алергікам під час цвітіння рослин.


В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua представлений великий вибір одноразових та багаторазових захисних масок за доступною ціною. Ми пропонуємо ідеальне співвідношення ціни та якості.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.