Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Lucide

Vendor 5
  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники Lucide для внутрішнього та зовнішнього освітлення


Бренд LUCIDE - бельгійський виробник дизайнерських світильників. Світильники LUCIDE приносять на наш ринок надихаючі освітлювальні рішення. Ряд сучасних дизайнерських світильників LUCIDE пропонують можливість ідеального завершення житлових, офісних або зовнішніх приміщень. Широкий асортимент алюмінієвих світильників LUCIDE також став хітом, гарантуючи тривалий термін служби і виняткову якість. Компанія робить акцент на інноваціях та енергозбереженні. Саме цей аспект значно вплинув на використання новітніх технологій освітлення LUCIDE.


Так, за бажанням можна придбати настінні моделі для внутрішнього освітлення LUCIDE, стовпчики, які вкопуються в землю для вуличного освітлення LUCIDE. Також в саду можна використовувати енергоощадні прожектори. Такі прожектори відбивачі користуються попитом зазвичай в заміських будинках. Кут розсіювання світла світильників LUCIDE може складати 130 градусів, а дальність від 8 до 18 метрів. Для зовнішнього освітлення LUCIDE всі світильники мають датчик руху, який реагує на появлення людини. Це дуже зручно для економії електроенергії та для охорони вашої ділянки.


Бельгійський бренд LUCIDE пропонує широкий асортимент вбудованих та стельових світильників LUCIDE в стилі техно і хай-тек. Більшість світильників в комплекті вже мають LED лампи, тому вам не треба турбуватися про придбання нових лампочок. Освітлення LUCIDE чудово підійде для дитячої кімнати, в наявності є моделі світильників у вигляді машинок, це буде справжній подарунок для вашої дитини.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.