Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Lucci air

Vendor 6
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Стельові та підлогові вентилятори Lucci Air за вигідною ціною


Компанія займається виробництвом стельових вентиляторів Lucci Air. Бренд Lucci Air відомий чудовою якістю своєї продукції, орієнтуючись насамперед на розвиток технології та дизайну. Бренд пропонує найновіші тенденції дизайну з усього світу, так що кожен може вибрати вентилятор Lucci Air саме відповідно до своїх ідей. Lucci air є дочірньою компанією марки освітлення Beacon lighting.


Дане кліматичне обладнання може похвалитися цілим рядом істотних переваг, які роблять його більш кращою покупкою, ніж той же настінний кондиціонер:


  1. Низька вартість. Припустимо, ви захотіли придбати стельовий вентилятор, ціна - це перше що скоріше за все вас зацікавить. Таке обладнання обійдеться дешевше, ніж навіть найпростіший і бюджетний кондиціоне
  2. Економічність. Стельові вентилятори характеризуються приголомшливою енергоефективністю. Використання підлогових вентиляторів Lucci Air в рази знизить споживання електрики, що особливо актуально у світлі постійно зростаючих тарифів.
  3. Простота установки. Монтаж світильників для вентилятора Lucci Air не вимагає спеціальних навичок і вмінь, при бажанні ви можете встановити його без допомоги фахівця.
  4. Універсальність. Це обладнання можна використовувати в приміщеннях будь-якого типу: квартира, будинок, офіс, магазин, готель, ресторан. Вентилятор стельовий та подовжувальний підвіс Lucci Air ідеально підійде для кімнат з високими стелями. До того ж його можна використовувати на терасах і літніх майданчиках, на відміну від настінного кондиціонера.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i